O NÁS

Kdo jsme...
Caspro už rok poskytuje služby v oblasti profesionální hygieny (včetně dávkovacích systémů pro kuchyně a úklid​)​, obalového materiálu a brendingu. Od založení je v centru našeho zájmu zákazník a snaha splnit jeho představy o spolehlivých výrobcích, kvalitním servisu a dobré cenové politice.

Co nabízíme...
Komplexní sanitační programy pro malé i velké společnosti, individuálně přizpůsobené požadavkům a potřebám jednotlivých provozů v nejrůznějších oblastech podnikání představují optimální řešení hygieny. Věříme, že lepší a čisté pracovní prostředí má vliv na pracovní výkon a působí pozitivně na obchodní partnery či návštěvníky.
Široký výběr balícího a obalového materiálu s výbornými vlastnostmi uchování potravin v čerstvém stavu.V nabídce obalů máme přes 5 000 položek, např. fólie, alobaly, tašky,misky, boxy, sáčky, papírové krabice či odpadkové pytle různých rozměrů a kvalit.
Strojní mytí nádobí v kuchyňských provozech - jsme distribučním partnerem české společnosti vyrábějící nejen profesionální, ale i ekonomické mycí a čisticí prostředky, určené pro stravovací provozy. Vývoj a složení prostředků je výsledkem dlouhodobého sledování a zkoušení účinku jednotlivých komponent na různé druhy znečištění. Proto prostředky plně odpovídají potřebám stravovacích provozů a jsou kvalitativně tím nejlepším možným řešením s ohledem na ekonomiku jejich používání.
Vonný program - každý prostor se v první řadě hodnotí podle toho jak voní, ještě před tím, než jak vypadá. Zabýváme se problematikou vůní a svěžesti.Jsme řešením, které ocení nejen zákazník, ale také provozovatel. Naše produkty pohlcují zápach průběžně a poskytují svěží příjemnou vůni po celý den. Obsahují přes 50 druhů vůní, snadno se instalují a udržují, což splňuje nejen nároky provozovatelů, ale také poptávku veřejnosti po čistotě a příjemné svěžesti.Klademe důraz na kvalitu, široký výběr a zdravotní nezávadnost vůní.

Co je naším cílem...
Naším cílem je spokojený zákazník, kterému nabízíme široký výběr produktů, non-stop servis a úsporu peněz, času a starostí.Vážíme si důvěry, kterou nám poskytují naši zákazníci tím, že využívají našich služeb a kupují naše výrobky.


Copyright © 2013 | CASPRO.cz

Realizace: Instalace Joomla